В Запоріжжі пройде масштабне навчання щодо захисту прав дітей

Масштабний багатоденний захід пройде у Запоріжжі за ініціативи місцевої Асоціації прийомних сімей та Служби у справах дітей облдержадміністрації. Людмила Волинець, одна з найавторитетніших національних експерток у сфері всиновлення та прав дитини, проведе кількаденне навчання для спеціалістів місцевих органів влади, для прийомних батьків та всиновлювачів, та для представників неурядових організацій.

Без перебільшення Людмила Волинець є однією з найбільш авторитетних та досвідчених експерток у сфері розвитку сімейних форм влаштування дітей-сиріт та захисту прав дітей. Зараз вона — керівник апарату Міжфракційного депутатського об’єднання «Захист прав дітей — пріоритет держави» у Верховній Раді, та є співголовою Всеукраїнської громадської організації «Служба захисту дітей». Раніше Людмила Волинець працювала директором Державного департаменту з усиновлення та захисту прав дитини, заступником Міністра у справах сім’ї, молоді та спорту, а також — керівником офісу Уповноваженого Президента України з прав дитини. Вона є авторкою цілого ряду законопроектів і змін до нормативно-правових документів, які регулюють сферу сімейного влаштування дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Тому невипадково саме Людмилу Волинець новостворена Асоціація прийомних сімей Запорізької області та Служба у справах дітей облдержадміністрації запросили провести багатоденне навчання для людей, які таким або іншим чином дотичні до теми сімейного влаштування дітей-сиріт та захисту прав дітей.

18 листопада, з 10 до 18 години, у приміщенні обласного центру молоді (вул. Патріотична, 49) Людмила Волинець проведе тренінг на тему «Законодавче забезпечення діяльності сімейних форм виховання» для кількох десятків прийомних батьків та вихователів дитячих будинків сімейного типу з усієї Запорізької області. Захід пройде за підтримки Запорізького обласного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді.

А 19 листопада, з 11 до 18 години, Людмила Волинець проведе тренінг на тему «Співпраця громадських організацій з місцевими органами виконавчої влади з питань захисту прав дитини» для представників громадських організацій, благодійних фондів, волонтерських рухів Запоріжжя, які опікуються захистом прав дітей в різних сферах. Місце проведення – там же, у обласному центрі молоді. Початок реєстрації о 10.30. Заявки до участі у цьому тренінгу приймаються до 17 години 15 листопада на електронну пошту apsimzp@gmail.com. Деталі події тут https://www.facebook.com/events/207692243106346/.

20 та 21 листопада Людмила Волинець разом зі Службою у справах дітей Запорізької ОДА проведе навчання для спеціалістів державних органів влади, які опікуються дітьми-сиротами, дітьми, що залишились без батьківського піклування, та захистом прав дітей в цілому.

Символічним співпадінням стало те, що 20 листопада за рішенням ООН у світі відзначається Всесвітній день дитини як день підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі.

Запрошуємо журналістів взяти участь у відкритті заходів та у зустрічі із Людмилою Волинець 18 листопада, о 10 годині, у приміщенні Запорізького обласного центру молоді (вул. Патріотична, 49).

З питань заходів звертайтесь: Юлія Дойкова, член правління Асоціації прийомних сімей Запорізької області, 066 771 96 88, doykovayuliya@gmail.com.

З питань взаємодії зі ЗМІ та НУО звертайтесь: Микола Колодяжний, медіа-експерт Асоціації прийомних сімей Запорізької області, 067 614 10 53, nnikkolo@gmail.com.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *